sobota, 1 lutego 2014

KONKURS
*** KONKURS***
WALENTYNKOWY
:)

Do wygrania: 
SYLVECO
i
mały 8x11 cm 
:)


ZASADY KONKURSU:


*ZOSTAWIĆ NA DOLE KOMENTARZ Z WYJAŚNIENIEM: CO JEST FAJNEGO W WALENTYNKACH
 ;)

* KTO CHCE MOŻE POLUBIĆ STRONĘ NA FACEBOOKU Wyniki 14 lutego 
WALENTYNKI
:)))
ZAPRASZAM DO ZABAWY
:)))


Takie piękne rzeczy wypisujecie, że postanowiłam 
dodać jeszcze to:

Bransoletka ze sznurka woskowanego 
z zawieszkami, robiona moimi rękami specjalnie na tę okazję.
:))


WYNIKI KONKURSU

Wszystkie odpowiedzi były napisane od serca i bardzo trudno 
było wybrać jedną... ale wybrałam tę w której zawarte było wszystko tak pięknie, że nic więcej sama bym nie dodała.


Konkurs wygrała...
uwaga!
uwaga!

Kasiula

i jeszcze prezent niespodzianka

dla

Teresy Klajmon
:) 

Adres do wysyłki proszę wysłać na skrzynkę:
u.i.mazur@gmail.com
4 komentarze:

 1. Cóż więc jest fajnego w walentynkach? Że można zorganizować jakiś wspaniały dzień z ukochanym. Że można się całować ile wlezie w każdym miejscu publicznym i w tym dniu nikt nie będzie cię za to obwiniał. Można iść na "mroźny" spacer do parku, jednak gdy usiądziesz na ławce z adoratorem będzie ci dosłownie gorąco. Poczujesz magię miłości, gdzie nie spojrzysz to zauważysz ludzi kochających się: parę staruszków trzymających pod rękę, własnych rodziców szepczących do siebie słówka czy młodych ludzi obejmujących się na drodze. Wszędzie te walentynkowe dekoracje, ale nie są one do szczęścia potrzebne, jak już trzeba dać ukochanemu coś to lepiej zrobić własnoręcznie, od serca. Czasem są również zniżki w kawiarniach, kinach dla zakochanych. W walentynki wszystko można zrobić, wyznać miłość komuś i nożna nie być wyśmianym... Tylko... dlaczego? Dlaczego tylko jeden dzień do roku ma być taki wyjątkowy dla zakochanych? Czy to oznacza, że kobieta nie może dostać kwiatów w zwykły dzień? Czy to znaczy, że facet nie może dostać prezentu? Nie... Walentynki to przypomnienie dla tych, którzy o tym zapomnieli. Jest to szansa również dla tych, aby zdobyć miłość wysyłając anonimowo kartkę do dziewczyny. Można więc powiedzieć, że 14 luty to dzień miłości, która jest zawsze, a jeden dzień to jak rocznica - jeden dzień z wielu wspaniałych.

  OdpowiedzUsuń
 2. To super dzień kiedy można powiedzieć kocham i to samo usłyszeć. Czasami nieśmiałe osoby nie byłyby wstanie się na to zdobyć. A tak dzięki temu, że można to zrobić jako "Walentynka" można uczynić ten pierwszy krok. Dreszczyk emocji, który temu towarzyszy i obserwowanie potencjalnego osobnika, który odważył się złożyć swe serce jest bezcenne.

  OdpowiedzUsuń
 3. walentynki powinniśmy obchodzić każdego dnia, co dzień okazywać miłości, wsparcie i sympatie najbliższym (ale nie tylko). Może nie obchodzę walentynek tak hucznie jak inni, ale jest to data która przypomina mi że kocham męża, i chce mu sprawiać drobne przyjemności...zrobić herbatę, przytulić, wysłać sms z całuskami...czyńmy drobne gesty a walentynki będą każdego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 4. W Walentynkach fajne jest to, że jak co roku wyjdziemy z mężem na obiad lub kolację do jakiejś restauracji, ponieważ takie wyjścia we dwoje rezerwujemy tylko na Dzień Zakochanych i na Rocznice Ślubu. Fajne jest to, że napisze Przyjaciółce, która jest dla mnie jak siostra, że ją kocham. Najfajniejsze jest jednak to, że jak co roku zadzwoni moja babcia i powie, że kocha nas wszystkich najbardziej na świecie :)

  OdpowiedzUsuń